Big Brother Albania flitet per kete vit 2019

Duket se gjërat ndryshojnë për banorët pas daljes së tyre nga spektakli i njohur “Big Brother Albania”.

Gjërat nuk shkuan mirë për çiftin e përfolur Olsi dhe Fiorentina, por duket se i njëjti fat ka ndjekur Xhenin dhe Benardin.

Dyshja në fjalë i kanë dhënë fund lidhjes disa mujore, lidhje të cilën e kishin filluar brenda shtëpisë per me shum: bigbrotheralbaniavip.com

Lajmin për këtë ndarje e ka konfirmuar edhe vet Xheni përmes një statusi të publikuar në InstaStory, të cilin më pas e fshiu.

Nuk dihen shkaqet që kanë çuar dyshen deri në këtë ndarje, megjithatë ata janë cilësuar si një prej çifteve më të ëmbla gjatë kohës sa ishin bashkë.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License